• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

چگونه آنالیز سئو باعث افزایش ترافیک می شود؟

ترافیک ارگانیک خود را بهینه کنید و رتبه خود را بالا ببرید

 می توانید ترافیک ارگانیک و رتبه سایت  خود را با یک تجزیه و تحلیل و آنالیز سئو بهبود بخشید. سلامتی سایت خود را بررسی کنید ، ترافیک و کلمات کلیدی خود را با رقبا مقایسه کنید و فرصت هایی را برای به دست آوردن مخاطبان پیدا کنید .

چگونه می توانم سئو فنی سایت خودم را ارتقا بدم ؟

موارد از مشکلات فنی  را که می تواند باعث افت رتبه شما بشه و عملکرد فنی سایت شما را کاهش بده یا تداخل ایجاد کنه را   پیدا کنید و حل کنید. سلامت سئوی فنی سایت خود را با به روز بودن و بررسی سرچ کنسول خود به صورت منظم  کنترل کنید. 

۲. بهترین  کلمه کلیدی برای محتوا  چیست؟

با برسی و تحقیق در مورد کلمات کلیدی باید بدانید برای کدام کلمات کلیدی بهترین شانس برای گرفتن رنک دارید. ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی مانند  الکسا به شما کمک می کنند سطح رقابت با کلمات کلیدی خود را محک بزنید تا سایت شما بتواند آن را مورد هدف قرار دهد ، بنابراین اطمینان خواهید داشت که کلمات کلیدی را انتخاب می کنید که به خوبی می توانید با نوشتن محتوا مناسب رتبه خوبی را در گوگل داشته باشید .

۳. به چه کلمات کلیدی توجه نکرده ام

با پیدا کردن  گپ در استراتژی کلمه کلیدی خود ، عملکرد جستجوی ارگانیک خود را بهبود بخشید. کلمات کلیدی محتواهای  خود را بررسی کنید و آنها را محتوا  رقبا مقایسه کنید تا فرصت های جدیدی برای رسیدن کلمات و نوشتن  محتوا جدید به دست بیاورید و با پر کردن این گپ در محتوا می توانید جستجو های بیشتری را به دست آورید .

۴. خریداران از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند؟

با پیدا کردن کلمات کلیدی که برای خرید کالا یا خدمات هستند  ، مخاطبان خود را به طور موثرتر جذب کنید . از این کلمات کلیدی در محتوا استفاده کنید تا وقتی خریداران در جستجوی محصولات و خدمات هستند ، بتوانید در جایگاه بالایی باشید و ترافیک بالایی دریافت کنید .

چگونه می توان محتوای  خود را بهبود بخشید؟

بهبود عملکرد جستجوی ارگانیک با بهینه سازی در صفحه یکی ازز راه های بهبود محتوا است . برای اطمینان از اینکه محتوای شما طبق اصول و قوانین سئو است و  قابل درک توسط موتورهای جستجو است ، یک تجزیه و تحلیل درون صفحه انجام دهید.

چگونه اعتبار خودمان را  بک لینک بالا ببریم ؟

بک لینک های معتبر می توانند به ایجاد اقتدار سایت شما و ارتقاء رتبه های سئو شما کمک کنند. تجزیه و تحلیل بک لینک را اجرا کنید تا ببینید کدام سایت ها به سایت شما پیوند دارند ، و نقاطی که در آن شکاف دارید. با استفاده از لینک های برگشتی رقبای خود ، فرصت های جدیدی را پیدا می کنید که می توانند برای سایت شما ارزشمند باشند.

کدام سایت ها در نتایج جستجو برای موضوعاتی که به آنها اهمیت می دهم رتبه بالایی دارند؟

بدانید که برای ترافیک جستجو با چه کسی رقابت می کنید و با تجزیه و تحلیل وب سایت رقابتی موفق ترین استراتژی های آنها را تحلیل می کنید. سایتهایی را پیدا کنید که همان کلمات کلیدی را هدف قرار داده و مخاطبان یکسانی را به اشتراک بگذارند. سپس بهترین کلمات کلیدی و بک لینک های رقبای SEO خود را جستجو کنید تا فرصت های جدیدی را پیدا کنید که می توانید از آنها بهره ببرید.

سهم من از صدا در جستجو چیست؟

با محک زدن عملکرد جستجوی خود در برابر رقبا ، SEO ، SEM و استراتژی محتوا خود را بهبود بخشید. سپس بررسی کنید که چه موضوعی و استراتژی های کلیدی آنها برای هدایت عملکردشان استفاده می کنند.

با استفاده از گزینه های بالا در آنالیز سئو می توانید ترافیک خود را بالا ببرید و خود را در نتایج جستجو بهبود ببخشید و بیشتر در دید کاربران قرار بگیرید .

برگرفته شده از سایت الکسا

آذر ۲۸, ۱۳۹۸

۰ پاسخ به "چگونه آنالیز سئو باعث افزایش ترافیک می شود؟"

    ارسال یک پیام

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    طراحی و بهینه شده توسط سئو خونه