• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آنالیز کیفیت محتوا صفحات سایت

آنالیز کیفیت محتوا صفحات سایت

در این بخش از آموزش سئو خونه  قصد داریم چگونگی بهینه سازی یک صفحه برای کلمه کلیدی هدف را با استفاده از آدرس ، عنوان و محتواکلی صفحه شرح  بدیم.

بررسی و آنالیز کیفیت محتواصفحات سایت بسیار مهم و ارزشمند است و با استفاده از  آن بخش مهمی از سئو داخلی را انجام داده ایم و ایرادات را می توان برطرف کرد .

بررسی و آنالیز کیفیت محتوا صفحات سایت

تعیین میزان بهینگی صفحه (determin the optimal page size) یا dop

می توانیم با استفاده از ابزار ها و روش های مختلف این توانایی را به دست بیاوریم  و برای بهینه سازی صفحات سایت  به کار گیریم  برای انجام این کار از ابزار on page report card از ابزار seomoz استفاده می کنیم  .
بهتر است یک اکانت پرو داشته باشید چون کمک بسیار زیادی در زمینه پیشرفت شما خواهد کرد و ابزارهای بسیار زیادی را در زمینه سئو در اختیارتان خواهد گذاشت .
به سراغ سایت explorecalifornia.org می رویم و صفحه backpaking را بررسی کردیم . قبلا مشخص شد که این صفحه برای کلمه کلیدی “backpacking tours in California ” بهینه شده است و بسیاری از مولفه های صفحه از جمله مولفه های متنی و مولفه های غیر متنی  که می تواند بهینه شوند را بررسی کردیم.
ولی ما تغییر خاصی در صفحه نداده ایم و این صفحه را در ابزار باز می کنیم تا توصیه های لازم را برای ارتقا آن دریافت کنیم .
ابتدا کلمه کلیدی را اضافه می کنیم و سپس آدرس را برای تحلیل وارد می کنیم سپس بر روی create my on page optimization کلیک می کنیم منتظر می مانیم تا بررسی ابزار به پایان برسد .

این صفحه در حال حاضر بهینه نشده است و می توان اقدام موثری را انجام دارد .
هر صفحه دارای یک نمره است و نمره f نشان دهنده پایین بودن بهینه بودن صفحه است .
ابزار ها می توانند پیشنهادهای زیادی را برای انجام دادن بهینه سازی محتوا سایت به ما بدهند .

عوامل آنالیز کیفیت محتوا دارای سطح مشخصی از اهمیت هستند و می توانیم اولین قسمت از امتیاز دهی به تعداد نمایش کلمات کلیدی صفحه را مشاهده کنیم .

تعیین سطح دشواری :

اگر کلمه کلیدی شما در عنوان ، آدرس و در توضیحات نمایش داده نشود و آن را در هیچ کدام از هدر ها و یا حتی بدنه اصلی محتوا به کار نبرده باشید و در قسمت های دیگر مانند عکس و ویدئو و در تگ های آن ها به کار نبرده باشید آیا انتظار دارید که صفحه شما در رنک بالایی قرار گیرد ؟
اگر شما یک موتور جستجو بودید ، آیا به این صفحه برای کلمه کلیدی امتیاز می دادید ؟
همان طور که جزئیات بیشتر ابزار را بررسی می کنیم متوجه می شویم که می توان بررسی کرد که انجام بهینه سازی در چه سطحی از دشواری است (سطح دشواری بهینه سازی یا lho ).

جمع بندی آنالیز کیفیت محتوا:

اگر به دنبال اقدامات سریع برای بهینه سازی صفحات سایت هستید و بهینه سازی محتوا را نیز به خوبی انجام داده اید این ابزار می تواند کمک زیادی بکند و با دنبال کردن توصیه های آن برای بهینه سازی مولفه های متنی و مولفه های غیر متنی می توانید صفحات خود را در موتور های جستجو بهینه نشان دهید .

آذر ۲۹, ۱۳۹۸

۰ پاسخ به "آنالیز کیفیت محتوا صفحات سایت"

    ارسال یک پیام

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    طراحی و بهینه شده توسط سئو خونه